Osaka'da düzenlenen Geisha ve Maiko çay seremonisi


Eğer bir kerede Japon tarihini, değerlerini, din, Japon iletişim tarzı ve Japon içme kültürünü anlamamıza yardımcı olur olarak Çay töreni şüphesiz en eşsiz Japon faaliyettir. Eğer eğitmen bir Maiko eğitim olduğunda daha çay seremonisi deneyimi yaşamasını ve kültürü hakkında daha fazla bilgi edinmek biliyor muydunuz? Bu atölye çalışmasında, bir Maiko geleneksel çay töreni adım adım size yol gösterecektir. Bu tören çay hazırlanan ve refahı, farkındalık ve uyumu teşvik etmek sunulmuştur bir ritüel benzeri bir faaliyettir. Ayrıca Çay Yolu denir. Çay kendisi toz yeşil çay ve Matcha denir.


Etkinliğiniçerir.


bir Maikoyiyerekaçtı Geleneksel çay töreni

Yeşil çayın içilmesi veJapon tatlılar

Chanoyu, sado veya Ocha:Japon çay töreni Japonca birçok isimleri vardır Burası bin yıllık uzun bir geçmişe sahiptir ve Çin'de çay tüccarlar bağlantıları vardır. Japon rahipler ilk Çinli Tang hanedanı döneminde çay yaprakları geri getirdi (618-907 AD) ve sadece dini hizmetler için tapınaklarda onları kullandı. Myoan Eisai adında bir rahip yeşil çay tıp ve düzenli sağlanmıştır iyi sağlık bunu içerek kullanılabilir inancını yaymak. Samurai özellikle bu uygulamayı takip ve popülerliğini yayıldı. Daha sonra çay töreni babası denilen Murata Shukou adlı başka rahip, diğerleri zevk böylece toz çay yaparak daha önemini ve ritüelleri ekledi. Estetik odaklanması iyi bilinen oldu ve ağır bugün bildiğimiz çay töreni etkiler.


ÖNEMLİ NOKTALAR

Japonya'ya özgü malzemelerle ve lezzetleri çok çeşitli deneyin *

Bir dost host açıklamak vedoğru pişirme tekniklerigösterecektir *

bir Japon tarz mutfakta Held*

* fotoğraflarını çekmek için fırsatlarboyunca vurgulanır

Kimono kostümü giyen pişirmek için özel bir deneyim *

hakkında bilgi edinmekültürel atölyeler ve etkinlikler yoluyla bir ülke size bizim karmaşık tarihinin daha iyi anlaşılmasını, değerli sosyal prensipleri ve yaşam bütüncül bir şekilde verecektir. Japonya ve insanları hakkında öğrenerek, farklı bakış açıları ve bu ülkeye özgü yaklaşımlar dalmış edilecektir. Maiko Mutfak yerel eğitmenler ve rehberler aracılığıyla bu kültürü anlamak için size fırsatlar sunuyor. Büyüdü ve bu şaşırtıcı bir ülkede yaşamak olanların bakış açılarından yeni bir yer hakkında bilgi edinmek için iyi bir yol yoktur. Ne pitoresk bir ortamda bilgili bir öğretmen olan geleneksel, güzel yeni aktiviteyi öğrenme daha bir gün geçirmek için iyi bir yol? Sen bütün ihtişamıyla Japonya yaşamak yardımcı olmak için dostça insanlar bulmak olmaz.


Japon Mutfağı Atölyesi sağlar olacak bir kere bir hayat zaman deneyimi: Japonya'da yerel aşçılar geleneksel Japon yemekleri öğrenme! Osaka, Japonya'da gıda sermaye olarak kabul edilir ve denemek için alandan birçok iştah açıcı yemekler vardır. Sadece bu lezzetli yemek yemek olsun ama kendin de evde tekrar bir bayram yapabilir hale öğreneceksiniz!


Bu atölye çalışmasında, nitelikli eğitmen geleneksel Japon yemek adım adım size yol gösterecektir. Eğer öğle yemeği, akşam yemeği ve şekerleme sınıflar da dahil olmak üzere, seçim için farklı yemek kursları bir dizi vardır. Japon tatlılar sadece birkaç yüz yıl öncesine kadar işlenmiş şeker içermiyordu Japonya'da pişirme geçmişi gibi farklı bir lezzet olduğu gibi sonuncusu çok benzersizdir. Yanı harika bir yemek pişirme yaparken, gerekli tekniklerin Japonya'nın tatlar yanı sıra mutfak eşyaları aralığında kullanılan ve açıklama daha da fazla bilgi olacak!

MAIKOYA TUR

Maikoya Osaka, ziyaretçilerin geleneksel çay seremonisi, Japon kaligrafisi, origami, kimono giyinmesi ve çok daha fazlası gibi çeşitli kültürel etkinliklerde bulunabilecekleri benzersiz kültürel deneyimler sunmaktadır. Maikoya Osaka, Japonya'da, ziyaretçilerin yılın her zaman eğitiminde bir maiko'yla buluşup sohbet edebilecekleri tek yerdir.


Kültürel atölye çalışmaları ve etkinlikler yoluyla bir ülke hakkında bilgi edinmek, karmaşık geçmişi, değerli sosyal prensipleri ve bütünsel yaşam biçimini daha iyi anlayacaktır. Çay töreni, kimono giyinmesi, Japon yemekleri ve samurayın yaşamı gibi etkinlikler ve derslerle Japonya ve halkı hakkında bilgi edinerek, bu ülkeye özgü farklı perspektif ve yaklaşımlara dalacaksınız. Maikoya size yerel öğretmenler ve rehberler vasıtasıyla bu kültürü anlamanız için fırsatlar sunar. Bu inanılmaz ülkede büyüyüp yaşayanların bakış açılarından yeni bir yer öğrenmek için daha iyi bir yol yoktur. Pitoresk bir ortamda bilgili bir öğretmenle geleneksel, güzel yeni bir etkinlik öğrenmekten daha iyi bir gün geçirmenin yolu nedir? Japonya'yı tüm ihtişamıyla yaşamanıza yardımcı olacak dostça insanlar bulamazsınız.

Maikoya'yı ara.06-6556-6257