Osaka'daki Japon çay seremonisi (gündelik kıyafetler)

Tea ceremony in Osaka

Osaka çay töreni keyfini çıkarın. Geleneksel olarak çay seremonisi iyi yukata veya kimono giyerek zevk ama biz gezginler rahat kıyafetler giyerek etkinliğe katılmasına izin edilmektedir. Demek hala kıyafet değiştirmeden Osaka bu muhteşem kültürel ritüel yaşayabilirsiniz. Tören daha artık 40 dakikadan daha sürer ve bir saat içinde her şeyi yapabilirler. Eğer binada iken Personelimiz hala bazı eşsiz heykeller, figürler ve minyatür işaretlerini gösterecektir.


Sen Kimono giyen eski tarzı çay töreni odasında bir yeşil çay (Matcha) yapacaktır. Biz erkekler hem de kadınlar için kimono hazırlayacaktır.


Chanoyu, sado veya Ocha: Japon çay töreni Japonca birçok isim var. Burası bin yıllık uzun bir geçmişe sahiptir ve Çin'de çay tüccarlar bağlantıları vardır. Japon rahipler ilk Çinli Tang hanedanı döneminde çay yaprakları geri getirdi (618-907 AD) ve sadece dini hizmetler için tapınaklarda onları kullandı. Myoan Eisai adında bir rahip yeşil çay tıp ve düzenli sağlanmıştır iyi sağlık bunu içerek kullanılabilir inancını yaymak. Samurai özellikle bu uygulamayı takip ve popülerliğini yayıldı. Daha sonra çay töreni babası denilen Murata Shukou adlı başka rahip, diğerleri zevk böylece toz çay yaparak daha önemini ve ritüelleri ekledi. Estetik odaklanması iyi bilinen oldu ve ağır bugün bildiğimiz çay töreni etkiler.


Etkinlikiçerir


çay ustası tarafından yönetilen Geleneksel çay töreni

Yeşil çayın içilmesi veJapon tatlı yeme

vurgular

*Japonyakonumuna fantastik anıları oluşturma

boyunca vurgulanırfotoğraflarını çekmek için* Opportunities

* Japon kültürünün Özel deneyimi

* Çocuklar ile keyifli bir deneyim

* ÖğrenmeJapon kültürünün tarihi hakkında

kültür tarihi ve her kullanılan rafine teknik bu törene boyunca tanık oldu. Kültür tarihi ve törenle olarak her öğretim üyesi tarafından kullanılan rafine teknik.


Japon Çay Töreni Atölyeleri Altın Pavillion bölüm veya Maikoya Osaka Edo tarzı Salonu'nda yapılmaktadır. Bu popüler Shinsaibashi alışveriş bölgesinde, Osaka yepyeni bir turizm ve eğlence kompleksidir. Çalıştayın sonunda, Maikoya Osaka diğer etkinlikler ve atölyeler bir dizi devam edebilir ya da hiç unutmayacağım bir Japon kültürel deneyim yaratmak için rahatlatıcı Maiko Cafe'de takılmak.


Bu atölye çalışmasında, nitelikli bir eğitmen geleneksel çay töreni adım adım size yol gösterecektir. Bu tören çay hazırlanan ve refahı, farkındalık ve uyumu teşvik etmek sunulmuştur bir ritüel benzeri bir faaliyettir. Ayrıca Çay Yolu denir. Çay kendisi toz yeşil çay ve Matcha denir.


Kültürel atölyeler ve etkinlikler aracılığıyla ülke hakkında öğrenme size bizim karmaşık tarihinin daha iyi anlaşılmasını, değerli sosyal prensipleri ve yaşam bütüncül bir şekilde verecektir. Japonya ve insanları hakkında öğrenerek, farklı bakış açıları ve bu ülkeye özgü yaklaşımlar dalmış edilecektir. Maikoya yerel eğitmenler ve rehberler aracılığıyla bu kültürü anlamak için size fırsatlar sunuyor. Büyüdü ve bu şaşırtıcı bir ülkede yaşamak olanların bakış açılarından yeni bir yer hakkında bilgi edinmek için iyi bir yol yoktur. Ne pitoresk bir ortamda bilgili bir öğretmen olan geleneksel, güzel yeni aktiviteyi öğrenme daha bir gün geçirmek için iyi bir yol? Sen bütün ihtişamıyla Japonya yaşamak yardımcı olmak için dostça insanlar bulmak olmaz.


Bu çay töreninde Atölye içinde ne bekleyebilirim? Biz fark ile kültürel faaliyetler göstermek!


Bir dost konakbu töreni için doğru görgü ve sembolizmi

bu ritüel sırasında verilen geleneksel yiyecek ve içecek deneyin

güzel tarihi dekorile geleneksel kahvesinde Held

fotoğraflarını çekmek içinFırsatlar boyunca vurgulanıraçıklayacağız.

Kişisel atölye içerecektir:


Japon çay töreni ve ilişkili ritüellere bir tanıtım

Buİngilizce bilen bir dost öğretmenin verdiği

eğitmenJapon çay töreninde eğitim yıl yaşamış bir profesyonel

Geleneksel yeşil Matcha denemek için teşvik edilecekçay ve Japon tarzı tatlılar

kullanılacakSadece geleneksel çay seremonisi eşyaları

atölye6 ya kadar insanların küçük sınıfa öğretilecektir

geleneksel Japon dekor ve mimaridekore sınıfta dinlenin

tören tarihi ve tekniğinaçıklamalar

Maikoya Osaka bulunanmerkezi Osaka

Eğer haber verirsenbina,kılavuzlar Osaka seçtiğiniz tren istasyonu sizi alabilirsiniz.

Merak özellikle kendi - tüm duyularınızı ile Japon kültürünü öğrenin!


Kitap bugün!


Çocuklarbir yetişkineşlik etmelidir

tüm gezginler için geçerli olanYetişkin fiyatlandırma *** Eğer herhangi bir gıda alerjileri, Helal, vegan ya da vejetaryen tercihleri varsa bize bildirin.

MAIKOYA TUR

Maikoya Osaka, ziyaretçilerin geleneksel çay seremonisi, Japon kaligrafisi, origami, kimono giyinmesi ve çok daha fazlası gibi çeşitli kültürel etkinliklerde bulunabilecekleri benzersiz kültürel deneyimler sunmaktadır. Maikoya Osaka, Japonya'da, ziyaretçilerin yılın her zaman eğitiminde bir maiko'yla buluşup sohbet edebilecekleri tek yerdir.


Kültürel atölye çalışmaları ve etkinlikler yoluyla bir ülke hakkında bilgi edinmek, karmaşık geçmişi, değerli sosyal prensipleri ve bütünsel yaşam biçimini daha iyi anlayacaktır. Çay töreni, kimono giyinmesi, Japon yemekleri ve samurayın yaşamı gibi etkinlikler ve derslerle Japonya ve halkı hakkında bilgi edinerek, bu ülkeye özgü farklı perspektif ve yaklaşımlara dalacaksınız. Maikoya size yerel öğretmenler ve rehberler vasıtasıyla bu kültürü anlamanız için fırsatlar sunar. Bu inanılmaz ülkede büyüyüp yaşayanların bakış açılarından yeni bir yer öğrenmek için daha iyi bir yol yoktur. Pitoresk bir ortamda bilgili bir öğretmenle geleneksel, güzel yeni bir etkinlik öğrenmekten daha iyi bir gün geçirmenin yolu nedir? Japonya'yı tüm ihtişamıyla yaşamanıza yardımcı olacak dostça insanlar bulamazsınız.

Maikoya'yı ara.06-6556-6257