Zdjęcia Geishy i Maiko


Maikoya Osaka to świetne miejsce do fotografowania i robienia zdjęć z przyjaciółmi i rodziną. Dodatkowo możesz robić zdjęcia z maiko lub gejsą w Maikoya podczas każdej wizyty w miejscu, w którym dokonano rezerwacji.


Maikosan porozmawiasz z wami pozdrawiając i porozmawiaj z Tobą na krótko przed zrobieniem kilku zdjęć przed unikatowymi tło sceny. Nie przegap swojej szansy i rezerwuj dziś.

* Utwórz wspaniałe wspomnienia z podróży do Japonii

* Możliwość robienia zdjęć będzie zaznaczona na wszystkich

* Specjalne doświadczenie japońskiej kultury

* Przyjemne doświadczenia z dziećmi

* Poznaj historię japońskiej kultury
Poznanie kraju poprzez warsztaty i działania związane z kulturą umożliwi lepsze zrozumienie naszej skomplikowanej historii, wartościowych zasad społecznych i holistycznego sposobu życia. Poznając Japonię i jej ludzi poprzez zajęcia związane z zajęciami, takimi jak ceremonia herbaty, strojenie kimono, gotowanie japońskie i życie samurajów, będziesz zanurzony w różnych perspektywach i podejściach, które są unikalne w tym kraju. Maikoya oferuje możliwości poznania tej kultury przez lokalnych instruktorów i przewodników. Nie ma lepszego sposobu na poznanie nowego miejsca z punktu widzenia tych, którzy dorastali i mieszkali w tym niezwykłym kraju. Jaki lepiej spędzić dzień niż uczyć się tradycyjnej, pięknej nowej aktywności z wiedzą nauczyciela w malowniczej scenerii? Nie bylibyście przyjaciółmi, które pomogą Ci poznać Japonię w całej swej świetności.

MAIKOYA POL

Maikoya Osaka oferuje wyjątkowe wrażenia kulturalne, gdzie goście mogą angażować się w różne zajęcia kulturalne, takie jak tradycyjna ceremonia herbaty, japońska kaligrafia, origami, stroje z kimono i wiele innych. Maikoya Osaka jest jedynym miejscem w Japonii, gdzie goście mogą spotkać się i porozmawiać z maiko podczas treningu o każdej porze roku.


Poznanie kraju poprzez warsztaty i działania związane z kulturą umożliwi lepsze zrozumienie naszej skomplikowanej historii, wartościowych zasad społecznych i holistycznego sposobu życia. Poznając Japonię i jej ludzi poprzez zajęcia i lekcje, takie jak ceremonia herbaty, stroje z kimono, gotowanie japońskie i życie samurajów, będziecie zanurzeni w różnych perspektywach i podejściach, które są unikalne w tym kraju. Maikoya oferuje możliwości poznania tej kultury przez lokalnych instruktorów i przewodników. Nie ma lepszego sposobu na poznanie nowego miejsca z punktu widzenia tych, którzy dorastali i mieszkali w tym niezwykłym kraju. Jaki lepiej spędzić dzień niż uczyć się tradycyjnej, pięknej nowej aktywności z wiedzą nauczyciela w malowniczej scenerii? Nie bylibyście przyjaciółmi, które pomogą Ci poznać Japonię w całej swej świetności.

Zadzwoń do Maikoya:06-6556-6257