Jesť Golden Ice Creaem Podává se Maiko

Reserve Online

Price
¥6000 / person
¥5400 / person   (+ tax)
Another 10% OFF for 10 or more people

Japan golden ice cream

PŘEHLED

Pokud si myslíte, že zmrzlina je bohatá lahůdka, měli byste ji zkusit pokryté zlatým listem! Budete si moci vychutnat tento zážitek se zeleným čajem, který je připravován a obsluhován maiko. Maiko se s vámi také porozpráví a zodpoví všechny vaše otázky ohledně Japonska. Zarezervujte si dnes tuto jedinečnou japonskou léčbu. To bude vaše zlatá příležitost strávit hodinu odpočinku a užívat si některé z pozoruhodných luxusu Japonska.

HIGHLIGHTS

Lžíce zmrzliny pokryté zlatým listem a podávané ve starožitném jídle

Šálek zeleného čaje připravený opravdovým maikem

Šance na interakci s přátelským maikem, který může odpovědět na všechny vaše otázky o Japonsku

Co můžete očekávat

Jeden v Japonsku, který se stává stále oblíbenějším, je zmrzlina pokrytá zlatým listem. Je tak krásné, že se dívám na to, že je to skoro hanba, když ji sněžíte! Když v Osaku můžete vychutnat nádherné občerstvení podávané ve starožitném pokrmu Edo Period. Maiko bude sloužit zmrzlině ze zlatých listů a připraví nějaký zelený čaj, abyste mohli také pít. Jak budete jíst a pít, neváhejte se požádat maiko o jakékoli otázky týkající se Japonska, jeho tradic a kultury nebo o historii maiko. Tato okouzlující učebnice gejša vám ráda zodpoví všechny vaše otázky a tráví čas v uvolněné a zajímavé atmosféře. Přijďte se zúčastnit této zkušenosti, kterou můžete najít pouze v Japonsku.
Učení se o zemi prostřednictvím kulturních workshopů a aktivit vám umožní lépe porozumět naší složité historii, ceněným společenským principům a holistickému způsobu života. Tím, že se dozvíte o Japonsku a jeho lidem, budete ponořeni do různých perspektiv a přístupů, které jsou pro tuto zemi jedinečné. Maiko Kitchen vám nabízí příležitost porozumět této kultuře prostřednictvím místních instruktorů a průvodců. Neexistuje lepší způsob, jak se naučit o novém místě z hlediska těch, kteří vyrostli a žijí v této úžasné zemi. Jaký lepší způsob, jak strávit den, než učit se tradiční, krásné nové aktivity s znalým učitelem v malebném prostředí? Nenašli byste přátelštější lidi, kteří by vám pomohli zažít Japonsko v celé své kráse.

Japonský vařící dílna vám poskytne jedinečnou zkušenost: učení tradičních japonských jídel od místních kuchařů v Japonsku! Osaka je považován za hlavní jídlo v Japonsku a je zde mnoho chutných jídel z oblasti, které můžete vyzkoušet. Nejen, že se dostanete k jídlu tohoto vynikajícího jídla, ale naučíte se, jak to udělat sami, abyste mohli slavit doma!

V tomto dílně vás kvalifikovaný instruktor provede krok za krokem obvyklého japonského jídla. K dispozici je řada různých kurzů vaření, z nichž můžete vybírat, včetně obědů, večeří a cukrářských tříd. Poslední je velmi unikátní, jelikož japonské dezerty mají výraznou chuť, protože historie vaření v Japonsku neobsahovala zpracovaný cukr až před pár sto lety. Naučíte se ještě víc o japonských příchutích, stejně jako o sortimentu použitých nádob a vysvětlení potřebných technik, při vaření velkého jídla!

Japan golden ice cream

Japan golden ice cream at Maikoya Osaka

Japan golden ice cream

Japan golden ice cream at Maikoya Osaka


 • Zahrnuta
  Maiko podává zmrzlinu
  Zlatá zmrzlina
 • Není v ceně
  Doprava
  Pobyt a odlet z hotelu
 • Mapy
 • Organizátor

  MAIKOYA CZE

  Maikoya Kontaktujte hostitele Maikoya Osaka nabízí jedinečné kulturní zážitky, kde se návštěvníci mohou angažovat v různých kulturních aktivitách, jako je tradiční čajový obřad, japonská kaligrafie, origami, kimono dresing a mnoho dalšího. Maikoya Osaka je jediným místem v Japonsku, kde se návštěvníci mohou setkat a chatovat s maiko v tréninku kdykoli v roce.

  Učení se o zemi prostřednictvím kulturních workshopů a aktivit vám umožní lépe porozumět naší složité historii, ceněným společenským principům a holistickému způsobu života. Tím, že se dozvíte o Japonsku a jeho lidem prostřednictvím aktivit a lekcí, jako je čajový obřad, kimono oblékání, japonská kuchyně a život samuraje, budete ponořeni do různých perspektiv a přístupů, které jsou pro tuto zemi jedinečné. Maikoya vám nabízí příležitost porozumět této kultuře prostřednictvím místních instruktorů a průvodců. Neexistuje lepší způsob, jak se naučit o novém místě z hlediska těch, kteří vyrostli a žijí v této úžasné zemi. Jaký lepší způsob, jak strávit den, než učit se tradiční, krásné nové aktivity s znalým učitelem v malebném prostředí? Nenašli byste přátelštější lidi, kteří by vám pomohli zažít Japonsko ve své kráse.

  Zavolejte Maikoya: 06-6556-6257