Maiko Pokaż W Osace

Reserve Online

Price
¥10000 / person
¥9000 / person   (+ tax)
Another 10% OFF for 10 or more people

Maiko Pokaż w Osace. Cieszyć się tańcem i kolacja show z Kobe i kaiseki kolacji.

Doświadczyć wykwintne piękno i elegancję tańca Maiko. Twój przewodnik anglojęzyczny zabierze Cię do miejsca i wyjaśnić wszystko, co można zobaczyć i zrobić. Podczas tej podróży do japońskiej historii, będziesz jeść fantastyczny obiad podczas tancerką maiko wykonuje dla Ciebie. Jako część spektaklu tancerka będzie uczyć się kilka popularnych gier z okresu Edo w Japonii. Ta trasa może pomieścić do 10 osób. Obiad zaczyna się o 7:00 pm nightly i trwa około 2 godzin.

NAJWAŻNIEJSZE

Wszystko jest wyjaśnione i wszystkie pytania odpowiada ekspert anglojęzycznym

pyszne, multicourse kolację tradycyjne japońskie jedzenie

Występ maiko taniec następnie tradycyjnych gier

szansę mieć swoje zdjęcia zrobione z pięknym maiko

oczywiście: Kobe kolacjawołowina
przedmiotuB: Kaiseki obiad
Pokaż: tradycyjny taniec maiko z shamisen & koto muzyki
CO można spodziewać się

Maiko są doskonałym przykładem japońskiej opanowanie i urok. Maiko są praktykant gejsza, a oni uczą się od lat o tym, jak wykonywać muzykę i tańce, grać w gry i zabawiać gości. Podczas tej demonstracji, można doświadczyć wydajność Maiko mając pyszne tradycyjne japońskie kolację w pokoju tatami. Po tańcu, będziesz miał możliwość interakcji z wykonawcą. Twój przewodnik ekspert pomoże Ci pytania i wyjaśni, jak wiele historii maiko lub elementów spektaklu, który chcesz wiedzieć. Będziesz mieć również okazję do odegrania tradycyjne gry z wykonawcą Maiko, można zachować swoje wspomnienia z tego wspaniałego wieczoru w zdjęciach. To niezapomniany wieczór czeka na Ciebie!

Nauki o państwie poprzez warsztaty i kulturalnych daje lepsze zrozumienie naszej skomplikowanej historii, wycenionych zleceniodawców społecznych i całościowego sposobu życia. Poprzez naukę o Japonii i jej mieszkańców, zostanie zanurzony w różnych perspektyw i podejść, które są unikalne dla tego kraju. Maikoya oferuje możliwości, aby zrozumieć tę kulturę przez lokalnych instruktorów i przewodników. Nie ma lepszego sposobu, aby dowiedzieć się o nowym miejscu z punktu widzenia tych, którzy wychowali się i żyją w tego wspaniałego kraju. Czy jest lepszy sposób na spędzenie dnia niż uczenie się tradycyjną, piękną nową działalność z wykwalifikowanym nauczycielem w malowniczej okolicy? Nie byłoby znaleźć bardziej przyjaznych ludzi, aby pomóc Ci poczuć Japonię w całej swej okazałości.

Wycena dorosłych stosuje się do wszystkich osób podróżujących
*** Daj nam znać, jeśli masz jakieś alergie pokarmowe, Halal, wegańskie lub preferencje wegetariańskie.

[Best_Wordpress_Gallery id=”3″ gal_title=”GeishaOsaka-MaikoDance”]


 • w zestawie
  Pokaz taneczny Maiko
  Darmowe zdję cia z Maiko Obiad
  Jedna kieliszek piwa lub napoju
 • Nie wliczone
  Transport
  Odbiór i odbiór hoteli
 • Mapy
 • Organizator

  MAIKOYA POL

  Maikoya Osaka oferuje wyjątkowe wrażenia kulturalne, gdzie goście mogą angażować się w różne zajęcia kulturalne, takie jak tradycyjna ceremonia herbaty, japońska kaligrafia, origami, stroje z kimono i wiele innych. Maikoya Osaka jest jedynym miejscem w Japonii, gdzie goście mogą spotkać się i porozmawiać z maiko podczas treningu o każdej porze roku. Poznanie kraju poprzez warsztaty i działania związane z kulturą umożliwi lepsze zrozumienie naszej skomplikowanej historii, wartościowych zasad społecznych i holistycznego sposobu życia. Poznając Japonię i jej ludzi poprzez zajęcia i lekcje, takie jak ceremonia herbaty, stroje z kimono, gotowanie japońskie i życie samurajów, będziecie zanurzeni w różnych perspektywach i podejściach, które są unikalne w tym kraju. Maikoya oferuje możliwości poznania tej kultury przez lokalnych instruktorów i przewodników. Nie ma lepszego sposobu na poznanie nowego miejsca z punktu widzenia tych, którzy dorastali i mieszkali w tym niezwykłym kraju. Jaki lepiej spędzić dzień niż uczyć się tradycyjnej, pięknej nowej aktywności z wiedzą nauczyciela w malowniczej scenerii? Nie bylibyście przyjaciółmi, które pomogą Ci poznać Japonię w całej swej świetności.

  Zadzwoń do Maikoya:06-6556-6257