Zdjęcia Geishy i Maiko

Reserve Online

Price
¥12000 / person
¥10800 / person   (+ tax)
Another 10% OFF for 10 or more people

Maikoya Osaka to świetne miejsce do fotografowania i robienia zdjęć z przyjaciółmi i rodziną. Dodatkowo możesz robić zdjęcia z maiko lub gejsą w Maikoya podczas każdej wizyty w miejscu, w którym dokonano rezerwacji.

Maikosan porozmawiasz z wami pozdrawiając i porozmawiaj z Tobą na krótko przed zrobieniem kilku zdjęć przed unikatowymi tło sceny. Nie przegap swojej szansy i rezerwuj dziś.
* Utwórz wspaniałe wspomnienia z podróży do Japonii
* Możliwość robienia zdjęć będzie zaznaczona na wszystkich
* Specjalne doświadczenie japońskiej kultury
* Przyjemne doświadczenia z dziećmi
* Poznaj historię japońskiej kultury

Poznanie kraju poprzez warsztaty i działania związane z kulturą umożliwi lepsze zrozumienie naszej skomplikowanej historii, wartościowych zasad społecznych i holistycznego sposobu życia. Poznając Japonię i jej ludzi poprzez zajęcia związane z zajęciami, takimi jak ceremonia herbaty, strojenie kimono, gotowanie japońskie i życie samurajów, będziesz zanurzony w różnych perspektywach i podejściach, które są unikalne w tym kraju. Maikoya oferuje możliwości poznania tej kultury przez lokalnych instruktorów i przewodników. Nie ma lepszego sposobu na poznanie nowego miejsca z punktu widzenia tych, którzy dorastali i mieszkali w tym niezwykłym kraju. Jaki lepiej spędzić dzień niż uczyć się tradycyjnej, pięknej nowej aktywności z wiedzą nauczyciela w malowniczej scenerii? Nie bylibyście przyjaciółmi, które pomogą Ci poznać Japonię w całej swej świetności.


 • Nie wliczone
  Transport
  Odbiór i odbiór hoteli
 • Mapy
 • Organizator

  MAIKOYA POL

  Maikoya Osaka oferuje wyjątkowe wrażenia kulturalne, gdzie goście mogą angażować się w różne zajęcia kulturalne, takie jak tradycyjna ceremonia herbaty, japońska kaligrafia, origami, stroje z kimono i wiele innych. Maikoya Osaka jest jedynym miejscem w Japonii, gdzie goście mogą spotkać się i porozmawiać z maiko podczas treningu o każdej porze roku. Poznanie kraju poprzez warsztaty i działania związane z kulturą umożliwi lepsze zrozumienie naszej skomplikowanej historii, wartościowych zasad społecznych i holistycznego sposobu życia. Poznając Japonię i jej ludzi poprzez zajęcia i lekcje, takie jak ceremonia herbaty, stroje z kimono, gotowanie japońskie i życie samurajów, będziecie zanurzeni w różnych perspektywach i podejściach, które są unikalne w tym kraju. Maikoya oferuje możliwości poznania tej kultury przez lokalnych instruktorów i przewodników. Nie ma lepszego sposobu na poznanie nowego miejsca z punktu widzenia tych, którzy dorastali i mieszkali w tym niezwykłym kraju. Jaki lepiej spędzić dzień niż uczyć się tradycyjnej, pięknej nowej aktywności z wiedzą nauczyciela w malowniczej scenerii? Nie bylibyście przyjaciółmi, które pomogą Ci poznać Japonię w całej swej świetności.

  Zadzwoń do Maikoya:06-6556-6257