Zjedz Golden Ice Creaem serwowane przez Maiko

Reserve Online

Price
¥6000 / person
¥5400 / person   (+ tax)
Another 10% OFF for 10 or more people

Japan golden ice cream

PRZEGLĄD

Jeśli uważasz, że lody są bogate uczta, należy spróbować go pokryta złotem! Będziesz mógł korzystać z tego leczyć zielonej herbaty, które są przygotowywane i podawane przez maiko. Maiko będą również rozmawiać ze sobą i odpowiedzieć na wszelkie pytania można mieć o Japonii. Dokonaj rezerwacji już dziś do tego wyjątkowo japońskiego leczeniu. To będzie Twoja okazja, aby spędzić godzinę relaks i cieszyć niektóre z godnych uwagi luksusy Japonii.

Uwypukla

gałką lodów pokryte złotem i służył w antyczne naczynia

Filiżanka zielonej herbaty przygotowanej przez prawdziwego maiko

szansę spotkać się z przyjaznym maiko, który może odpowiedzieć na wszelkie pytania o Japonii

CO można spodziewać się

traktować w Japonii, która staje się coraz bardziej popularne jest lodów pokryte złotem. To tak piękne dla oka, że to prawie wstyd go jeść! Kiedy w Osace, można cieszyć się tą wspaniałą przekąskę serwowane w antyczne naczynia Edo okresu. Maiko posłuży złoto-liść lody i przygotuje jakąś zieloną herbatę, aby pić, jak również. Jak można jeść i pić, nie krępuj się zadać Maiko wszelkie pytania można mieć o Japonii, jej tradycji i kultury, czy o historii maiko. Ten uroczy praktykant gejsza chętnie odpowie na wszystkie pytania i spędzać czas ze w relaksującej i ciekawej atmosferze. Przyjdź wziąć udział w tym doświadczeniu, które można znaleźć tylko w Japonii.
Nauki o państwie poprzez warsztaty i kulturalnych daje lepsze zrozumienie naszej skomplikowanej historii, wycenionych zleceniodawców społecznych i całościowego sposobu życia. Poprzez naukę o Japonii i jej mieszkańców, zostanie zanurzony w różnych perspektyw i podejść, które są unikalne dla tego kraju. Maiko Kuchnia oferuje możliwości, aby zrozumieć tę kulturę przez lokalnych instruktorów i przewodników. Nie ma lepszego sposobu, aby dowiedzieć się o nowym miejscu z punktu widzenia tych, którzy wychowali się i żyją w tego wspaniałego kraju. Czy jest lepszy sposób na spędzenie dnia niż uczenie się tradycyjną, piękną nową działalność z wykwalifikowanym nauczycielem w malowniczej okolicy? Nie byłoby znaleźć bardziej przyjaznych ludzi, aby pomóc Ci poczuć Japonię w całej swej okazałości.

The Japanese Cooking Workshop zapewnia będziesz raz w doświadczeniu czasu życia: nauka tradycyjne dania kuchni japońskiej z lokalnych kucharzy w Japonii! Osaka jest uważane za kapitał żywności w Japonii i istnieje wiele apetyczne dania z obszaru, aby spróbować. Nie tylko będzie można dostać się do jedzenia tego pyszne jedzenie, ale dowiedzieć się, jak zrobić to sam, więc można zrobić ucztę z powrotem w domu!

W tym warsztacie, wykwalifikowany instruktor poprowadzi Cię przez krok po kroku zwykły japońskiego posiłku. Istnieje szereg różnych kursach gotowania dla ciebie do wyboru, w tym obiad, kolacja i klas cukierniczych. Ten ostatni jest bardzo wyjątkowy, jak japońskie desery mają charakterystyczny smak jak historia gotowania w Japonii nie zawierają przetworzony cukier aż dopiero kilkaset lat temu. Dowiesz się jeszcze więcej o smakach Japonii, a także w zakresie naczyń używanych i wyjaśnienie technik wymaganych podczas gotowania smaczny posiłek, jak dobrze!

Japan golden ice cream

Japan golden ice cream at Maikoya Osaka

Japan golden ice cream

Japan golden ice cream at Maikoya Osaka


 • w zestawie
  Maiko serwuje lody Złoty lodyk
 • Nie wliczone
  Transport
  Odbiór i odbiór hoteli
 • Mapy
 • Organizator

  MAIKOYA POL

  Maikoya Osaka oferuje wyjątkowe wrażenia kulturalne, gdzie goście mogą angażować się w różne zajęcia kulturalne, takie jak tradycyjna ceremonia herbaty, japońska kaligrafia, origami, stroje z kimono i wiele innych. Maikoya Osaka jest jedynym miejscem w Japonii, gdzie goście mogą spotkać się i porozmawiać z maiko podczas treningu o każdej porze roku. Poznanie kraju poprzez warsztaty i działania związane z kulturą umożliwi lepsze zrozumienie naszej skomplikowanej historii, wartościowych zasad społecznych i holistycznego sposobu życia. Poznając Japonię i jej ludzi poprzez zajęcia i lekcje, takie jak ceremonia herbaty, stroje z kimono, gotowanie japońskie i życie samurajów, będziecie zanurzeni w różnych perspektywach i podejściach, które są unikalne w tym kraju. Maikoya oferuje możliwości poznania tej kultury przez lokalnych instruktorów i przewodników. Nie ma lepszego sposobu na poznanie nowego miejsca z punktu widzenia tych, którzy dorastali i mieszkali w tym niezwykłym kraju. Jaki lepiej spędzić dzień niż uczyć się tradycyjnej, pięknej nowej aktywności z wiedzą nauczyciela w malowniczej scenerii? Nie bylibyście przyjaciółmi, które pomogą Ci poznać Japonię w całej swej świetności.

  Zadzwoń do Maikoya:06-6556-6257